Gå til
tilmelding

Arena er Altinget og Mandag Morgens live-afdeling

Vi vækker journalistikken og samfundsdebatten til live, samler ledende beslutningstagere og stiller skarpt på aktuelle emner.

Ny inspiration
og viden

Styrk dit
netværk

Toneangivende
oplægsholdere

KONTAKT OS

Jonas Keiding Lindholm

Direktør for Tænketanken Mandag Morgen & Altinget Arena

Mail: jkl@mm.dk

Mobil: +4523272494

Anton Risom

Projektkoordinator

Mail: anri@altinget.dk

Aske Merlach Lauritzen

Juniorkonsulent

Mail: aml@altinget.dk

Caroline Boas

Indholdsleder

Mail: boas@altinget.dk

Mobil: +4592821660

Cecilie Marie Navndrup Rise

Indholdskoordinator

Mail: rise@altinget.dk

Mobil: +4528933808

Christine Færch

Netværkskonsulent

Mail: ferch@altinget.dk

Mobil: +4530736289

Ekrem Baydar

Markedsanalytiker

Mail: ekrem@altinget.dk

Mobil: +4543140215

Ellen Lykholt Svendsen

Junior retention manager

Mail: els@altinget.dk

Gertrud Blinkenberg

Studentermedhjælper

Mail: gb@altinget.dk

Mobil: +4561331964

Herman Jacobsen

Juniorkonsulent

Mail: hj@altinget.dk

Mobil: +4543140091

Inge Rasmussen

Administrationsansvarlig

Mail: inge@altinget.dk

Mobil: +4530735278

Jakob Beck Jensen

Projektkoordinator

Mail: beck@altinget.dk

Jakob Kaastrup Sørensen

Senioranalytiker

Mail: jks@mm.dk

Jakob Laustrup Kryger

Videoproducer

Mail: kryger@altinget.dk

Mobil: +4530735282

Jens Christian Rørmann Olsen

Projektmedarbejder

Mail: jc@altinget.dk

Mobil: +4512345678

Katrine Hoffmann Andersen

Medlemsansvarlig

Mail: kha@mm.dk

Mobil: +4560407617

Kristian Tolbøll

Indholdsleder

Mail: kt@altinget.dk

Lea Kærsgaard

Chef for Altinget og Mandag Morgen Kurser og Uddannelser, Arena

Mail: lea@altinget.dk

Mobil: +4530737447

Mads Buster Hansen

Juniorkonsulent

Mail: mbh@altinget.dk

Magnus Vind Lorenz

Souschef for Arena, Altinget Danmark, Altinget Sverige og Mandag Morgen

Mail: magnus@altinget.dk

Mobil: +4560407682

Malte August Thyregod Jensen

Netværkskonsulent

Mail: matj@altinget.dk

Mobil: +4544142160

Mari-Louise Pedersen

Indholdsleder

Mail: mlp@altinget.dk

Mia Geiken

Chef for Indhold og Talenter

Mail: geiken@altinget.dk

Mobil: +4527596940

Morten Krogsgaard Larsen

Juniorkonsulent

Mail: mkl@altinget.dk

Mobil: +4543141520

Noueman Hajjami

Leder af forretningsudvikling

Mail: noueman@altinget.dk

Mobil: +4530734965

Rasmus Akstrup Wagtmann

Indholdsleder

Mail: wagtmann@mm.dk

Mobil: +4530735306

Sigurd Lilmose Bech

Projektkoordinator

Mail: sigurd@altinget.dk

Mobil: +4560525377

Simon Gardner Mogensen

Netværkskonsulent

Mail: mogensen@altinget.dk

Mobil: +4543141525

Victor Flyvenring Hertz

Juniorkonsulent

Mail: hertz@altinget.dk

Mobil: +4530737778

Victor Lücke Wersinger

Studentermedhjælper

Mail: vlw@altinget.dk

Villads Jacob Znaty Nielsen

Projektkoordinator

Mail: villads@altinget.dk

Mobil: +4542302024