Arena er Altinget og Mandag Morgens live-afdeling

Vi vækker journalistikken og samfundsdebatten til live, samler ledende beslutningstagere og stiller skarpt på aktuelle emner.

Ny inspiration
og viden

Styrk dit
netværk

Toneangivende
oplægsholdere

KONTAKT OS

Jonas Keiding Lindholm

Direktør for Tænketanken Mandag Morgen & Altinget Arena

Mail: jkl@mm.dk

Mobil: 23272494

Astrid Nørgaard Hostrup

Eventkoordinator

Mail: hostrup@altinget.dk

Mobil: +45 23 25 19 61

Christian Sforzini Graugaard

Programleder

Mail: graugaard@altinget.dk

Mobil: 50425077

Inge Rasmussen

Administrationsansvarlig

Mail: inge@altinget.dk

Mobil: 30735278

Jens Christian Rørmann Olsen

Netværkskoordinator

Mail: jc@altinget.dk

Mobil: 30735084

Jesper Schnedler Henriksen

Netværksleder

Mail: henriksen@altinget.dk

Mobil: 60662310

Joachim Juncher

Produktleder

Mail: juncher@altinget.dk

Mobil: 30736278

Katrine Hoffmann Andersen

Kommerciel produktleder

Mail: kha@mm.dk

Mobil: 60407617

Lea Lavdal Kærsgaard

Netværksleder

Mail: lea@altinget.dk

Mobil: 30737447

Linnea Sachs Kongsø

Seniorkonsulent

Mail: linnea@altinget.dk

Mobil: 30736287

Mads Anker Holt Sørensen

Seniorkonsulent - Partnerskaber og Events

Mail: anker@altinget.dk

Magnus Vind Lorenz

Afdelingsleder

Mail: magnus@altinget.dk

Mobil: 60407682

Maria Erngaard

Produktleder

Mail: erngaard@altinget.dk

Mobil: 30735035

Mia Geiken

Produktleder

Mail: geiken@altinget.dk

Mobil: 30737774

Nina Leth Friis Thomsen

Udviklingschef, Altinget: civilsamfund

Mail: nina@altinget.dk

Mobil: 22321151

Noueman Hajjami

Netværkskonsulent

Mail: noueman@altinget.dk

Mobil: 30734965

Ole Nikolaj Møbjerg Toft

Netværks- og innovationsredaktør, journalist

Mail: ole@altinget.dk

Mobil: 40328283

Osama Salame

Netværkskonsulent

Mail: salame@altinget.dk

Mobil: 30734964

Philip Lindskov Dueholm

Leder af Altinget Uddannelse

Mail: dueholm@altinget.dk

Sofie Kristine Nybo Henriksen

Produktleder

Mail: sofie@altinget.dk

Mobil: 60407638

Susie Klindt Noe

Seniorkonsulent

Mail: susie@altinget.dk

Mobil: 30738514

Torkil Ejdesgaard-Hansen

Seniorkonsulent

Mail: torkil@altinget.dk

Mobil: 60407642